Przekaż darowiznę

PIENIĘŻNĄ 


Niesienie pomocy na rzecz osób z autyzmem możliwe jest nie tylko poprzez merytoryczne działania specjalistów ale przede wszystkim dzięki Twojej hojności i dobroci Twego serca. Również dzięki Tobie możemy w dalszym ciągu otaczać opieką dzieci potrzebujące pomocy i niejednokrotnie wymagające bezpośredniego wsparcia. Każda pomoc, nawet ta najmniejsza, jest nieoceniona i ważna, szczególnie dla naszych milusińskich.

 

Nr konta: 51 1500 1344 1213 4000 8481 0000 Santander Bank

 

Wymagania życia codziennego niejednokrotnie obciążają budżet domowy. Z tego też tytułu przekazanie jednorazowej kwoty w formie darowizny jest finansowo odczuwalna. Comiesięczne (cykliczne) przekazywanie mniejszych kwot jest mniej uciążliwe. Regularna wpłata darowizny pozwala na przeniesienie comiesięcznego ciężaru finansowego na inne działania skierowane bezpośrednio na rzecz dzieciaczków korzystających z naszej pomocy. Wystarczy, że z Twego konta bankowego aktywujesz stałe zlecenie niewielkiej kwoty – przez Ciebie określonej – aby wspomóc potrzebujących i wesprzeć ich rozwój na lepsze jutro.


RZECZOWĄ 


Nie zawsze w oczach darczyńcy przekazanie środków finansowych na rzecz jakiejkolwiek organizacji jest sprawą oczywistą, bezsprzeczną i pewną. Twoja pomoc może mieć formę darowizny rzeczowej określonych materiałów, np.: papier ksero, środki czystości, tonery, czy też bezpośrednio na rzecz naszych pociech – zabawki, gry, programy, etc. Wszystkie te materiały wykorzystywane będą bezpośrednio w pracy z dziećmi lub w działaniach wspomagających ich rozwój (od prac biurowych począwszy, po koordynację działań najmłodszych beneficjentów).


OSOBISTĄ 


Twój czas, poświęcenie i działanie, jest osobistym wyrazem solidarności z potrzebującymi pociechami. Tego rodzaju wsparcie (w tym świadczenie usług) wspomaga merytoryczną pracę terapeutów zaangażowanych również w funkcjonowanie struktur białostockiego oddziału KTA. Swoim działaniem wspomożesz organizację skoncentrowaną na dzieciach pragnących żyć godnie, wśród rówieśników, bez jarzma niepełnosprawności.


copyright © Krajowe Towarzystwo Autyzmu - KTA. Oddział Białystok
~ all rights reserved ~ 110564 / 82 / 7 ~