Możesz pomóc

Gorąco zachęcamy wszystkich chcących wesprzeć Podopiecznych Naszego Stowarzyszenia o przekazanie nam 1% podatku. Wypełniając swój PIT pamiętaj o tym, iż sam możesz zdecydować co się dzieje z częścią Twojego podatku. Każda, nawet najmniejsza kwota jest dla nas ogromnym darem. Prosimy każdego o taką formę wsparcia w myśl zasady ziarnko do ziarnka…  Przekazanie podatku doskonale udowadnia, że czasami wystarczy naprawdę niewiele, by uczynić coś wyjątkowego.

W swoim zeznaniu podatkowym wystarczy wpisać KRS naszego Stowarzyszenia 0000039753 oraz odpowiednio wyliczoną kwotę należnego podatku.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

  • PIENIĘŻNĄ

Niesienie pomocy na rzecz osób z autyzmem możliwe jest nie tylko poprzez merytoryczne działania specjalistów ale przede wszystkim dzięki Twojej hojności i dobroci Twego serca.

Również dzięki Tobie możemy w dalszym ciągu otaczać opieką dzieci potrzebujące pomocy i niejednokrotnie wymagające bezpośredniego wsparcia.

Każda pomoc, nawet ta najmniejsza, jest nieoceniona i ważna, szczególnie dla naszych milusińskich.

Nr konta: 51 1500 1344 1213 4000 8481 0000

dotychczas Kredyt Bank

od 4 stycznia 2013 r. – Bank Zachodni WBK S.A. stał się następcą prawnym i wstąpił we wszystkie prawa i obowiązki Kredyt Banku

Wymagania życia codziennego niejednokrotnie obciążają budżet domowy. Z tego też tytułu przekazanie jednorazowej kwoty w formie darowizny jest finansowo odczuwalna.

Comiesięczne /cykliczne/ przekazywanie mniejszych kwot jest mniej uciążliwe.

Regularna wpłata darowiznypozwala na przeniesienie comiesięcznego ciężaru finansowego na inne działania skierowane bezpośrednio na rzecz dzieciaczków korzystających z naszej pomocy.

Wystarczy, że z Twego konta bankowego aktywujesz stałe zlecenie niewielkiej kwoty – przez Ciebie określonej – aby wspomóc potrzebujących i wesprzeć ich rozwój na lepsze jutro.

  • RZECZOWĄ

Nie zawsze w oczach darczyńcy przekazanie środków finansowych na rzecz jakiejkolwiek organizacji jest sprawą oczywistą, bezsprzeczną i pewną.

Twoja pomoc może mieć formę darowizny rzeczowej określonych materiałów, np.: papier ksero, środki czystości, tonery, czy też bezpośrednio na rzecz naszych pociech – zabawki, gry, programy, etc.

Wszystkie te materiały wykorzystywane będą bezpośrednio w pracy z dziećmi lub w działaniach wspomagających ich rozwój (od prac biurowych począwszy, po koordynację działań najmłodszych beneficjentów).

  • OSOBISTĄ

Twój czas, poświęcenie i działanie, jest osobistym wyrazem solidarności z potrzebującymi pociechami. Tego rodzaju wsparcie /w tym świadczenie usług/wspomaga merytoryczną pracę terapeutów zaangażowanych również w funkcjonowanie struktur białostockiego oddziału KTA.

Swoim działaniem wspomożesz organizację skoncentrowaną na dzieciach pragnących żyć godnie, wśród rówieśników, bez jarzma niepełnosprawności.