Aktualności

27 września 2021, poniedziałek    595
„Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną” - nowe szkolenie

Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział w Białymstoku zaprasza rodziców, opiekunów, nauczycieli, terapeutów opiekującymi się dziećmi z zaburzeniami ze spektrum autyzmu z terenu województwa podlaskiego na konsultacje oraz szkolenie pt.: "Seksualność osób z niepełnosprawnością intelektualną" 


Szkolenie poprowadzi:
Dr Izabela Fornalik – pedagog specjalny, wykładowca Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze, prowadząca zajęcia dydaktyczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie oraz na Podyplomowym Studium Wychowania Seksualnego Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Warszawskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie praktyczne w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną i niepełnosprawnością sprzężoną. Od wielu lat prowadzi warsztaty i szkolenia na temat seksualności, autorka licznych publikacji.

Szkolenie online odbędzie się 20.11.2021 r. (sobota) o godzinie 09:00. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby zakwalifikowane na szkolenie zostaną poinformowane drogą mailową. Karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.


informacja o szkoleniu
[ 444.2 kB ]

zgłoszenie
[ 496 kB ]copyright © Krajowe Towarzystwo Autyzmu - KTA. Oddział Białystok
~ all rights reserved ~ 48188 / 13 / 4 ~