Aktualności

19 września 2022, poniedziałek    405
Warsztaty "Diagnoza funkcjonalna i tworzenie efektywnego indywidualnego programu terapeutycznego"

Fundacja Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddziału w Białymstoku Pod Nazwą "WIEM I POMAGAM" organizuje warsztaty przeznaczone dla nauczycieli i terapeutów pracujących z osobami z zaburzeniami rozwojowymi.
 

DIAGNOZA FUNKCJONALNA I TWORZENIE EFEKTYWNEGO INDYWIDUALNEGO PROGRAMU TERAPEUTYCZNEGO
 

Termin: 05.11.2022 r. (sobota)
Czas trwania: 10 godzin dydaktycznych (9.00-17.30)
 

Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w wiedzę i umiejętności z zakresu diagnozy funkcjonalnej oraz tworzenia na jej podstawie efektywnego indywidualnego programu terapeutycznego. Uczestnicy poznają wybrane narzędzia i publikacje przydatne w procesie diagnozy funkcjonalnej oraz etapy konieczne do skutecznego jej przeprowadzenia. W trakcie szkolenia zostaną przeprowadzone warsztaty z tworzenia indywidualnego programu terapeutycznego (możliwa analiza przypadków podopiecznych zgłoszonych przez uczestników szkolenia).
 

Poruszane zagadnienia: 

  • Cel diagnozy funkcjonalnej
  • Wybrane narzędzia do przeprowadzania diagnozy funkcjonalnej
  • Etapy diagnozy funkcjonalnej
  • Warsztaty tworzenia indywidualnych programów terapeutycznych

 
Prowadzący:
 
mgr Magdalena Fidziukiewicz – pedagog, terapeuta behawioralny, nauczyciel/terapeuta w Niepublicznym Przedszkolu Terapeutycznym „Przyjazny Domek” w Białymstoku.

 

mgr Rafał Skotnicki – pedagog specjalny, terapeuta behawioralny, nauczyciel/terapeuta i konsultant w Ośrodku Szkolno-Terapeutyczno-Opiekuńczym Dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu w Białymstoku.

 

Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 300 zł/os.
 
 

Warsztaty odbędą w siedzibie KTA O/ Białystok przy ul. Pułaskiego 96. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej. 


karta zgłoszeniowa 09.202...
[ 297.6 kB ]

karta zgłoszeniowa 09.202...
[ 2348.5 kB ]copyright © Krajowe Towarzystwo Autyzmu - KTA. Oddział Białystok
~ all rights reserved ~ 64190 / 3 / 1 ~