Aktualności

14 kwietnia 2023, piątek    114
Szkolenia w KTA

Fundacja Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddziału w Białymstoku Pod Nazwą "WIEM I POMAGAM" organizuje dwudniowe szkolenie skierowane do kadry pedagogicznej, terapeutów oraz rodziców i osób opiekujących się dziećmi i młodzieżą z zaburzeniami ze spektrum autyzmu:

 

Praca nad zachowaniami trudnymi u osób z zaburzeniami rozwojowymi. 

 

Termin szkolenia: 13-14.05.2023 r. (sobota: 9.00-15.00; niedziela 9.00-15.00) 

Koszt uczestnictwa w szkoleniu: 399 zł/os. 

  

Poruszane zagadnienia: 

Podstawowe informacje o trudnych zachowaniach. Ocena funkcjonalna. Funkcje zachowań trudnych. Główne strategie oddziaływań terapeutycznych. Model najmniej restrykcyjnej interwencji. Tok postępowanie w przypadku wystąpienia zachowań trudnych.
 

Prowadzący: 

  • mgr Wioleta Mocarska – pedagog specjalny, nauczyciel/terapeuta w Ośrodku Szkolno-Terapeutyczno-Opiekuńczym Dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu w Białymstoku, pracownik Punktu Diagnostyczno-Konsultacyjnego prowadzonego przez Krajowe Towarzystwo Autyzmu Oddział Białymstoku.
  • mgr Rafał Skotnicki – pedagog specjalny,terapeuta behawioralny, nauczyciel/terapeuta i konsultant w Ośrodku Szkolno-Terapeutyczno-Opiekuńczym Dla Dzieci i Młodzieży ze Spektrum Autyzmu w Białymstoku.

 

Szkolenia odbędą się w siedzibie Krajowego Towarzystwa Autyzmu Oddział w Białymstoku przy ul. Kazimierza Pułaskiego 96. Karta zgłoszeniowa do pobrania poniżej.


karta zgłoszeniowa szkoleni...
[ 314 kB ]
copyright © Krajowe Towarzystwo Autyzmu - KTA. Oddział Białystok
~ all rights reserved ~ 73709 / 96 / 4 ~